Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Netflix’in aynı MCU gibi ilmek ilmek işlediği Marvel dizi evreninin The Defenders’tan sonraki yeni halkası olacak olan Luke Cage’in 2. sezonundan ilk fragman geldi.


Mike Colter’ın canlandırdığı kurşun geçirmez adamımız Luke Cage’in, Defenders dizisinde yaşanılan olayların ardından mahallesine ünlenmiş bir şekilde döndüğünü gördüğümüz bu fragmanda yer alan kötü adamımız da oldukça güçlü biri gibi duruyor. Yaklaşık iki buçuk dakikalık fragmanda da göründüğü üzere 22 Haziran’da bizlerle birlikte olacak olan bu yapım ile ‘Sözde’ aynı evrende yer alan Infinity War filmi ile de bağlantılarının olup olmayacağı da ayrı bir merak konusu. Neyse sizleri kelimelerimle daha çok oyalamak istemediğimden dolayı hemen fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca fragman ile ilgili görüşlerinizi de yorumlar kısmında belirtirseniz beni oldukça mutlu edersiniz. İyi seyirler.

Yazar Hakkında

Yazar

2008 yılının Mayıs ayında Geek olma konusunda önemli adımlar atmış ve 2017 yılının Aralık ayından itibaren de Geekhane'nin yazar kadrosunda bulunan bir Geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.