Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

 

Efendim 90larda Lois & Clark: The New Adventures of Superman isimli bir dizi varmış. Varmış diyorum çünkü ben de bu diziden haberi okuduktan sonra haberdar oldum. 93 yılında çıkıp 4 sezon süren dizi olmadık bir şekilde kaldırılmış.

Zamanında oldukça popüler olan bu dizimiz bu günlerde yarım kalan işini tamamlama peşinde. Dean Cain ‘ Biliyorsunuz dizi olmadık bir şekilde bitirildi. Bunun nedenlerin birisi de Teri Hatcher in beklenmedik hamileliğiydi. Bu nedenle diziyi bitirmek zorunda kaldık. Bence dizimiz bir finali hakediyor. Beşinci sezondan bir şeyler yapmayı gerçekten istiyoruz. Belki de seriyi bitiririz’ dedi.

Kendisi şu an 50 yaşında bir Superman için yaşlı olsa da bu konuşma beni mutlu etmedi değil. İzlediği çoğu dizi yarım kalmış birisi olarak bu 4 sezonu izlemeyi düşünüyorum ama siz benim izlediğim şeyin finali olacak diyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Tam bir sezon olmazsa bile beş altı bölüm veya bir televizyon filmi güzel olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz peki? Yorumlarda belirtin.

Yazar Hakkında

2 kere gittim 3 kere geldim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.