Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bence gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman filmi olan Logan’ın, Blu-ray çıkış tarihi açıklandı. Hugh Jackman’ın son kez Wolverine canlandırdığı ve oyunculuğun zirvesine ulaştığı filmi artık evde izlememize az kaldı. Logan’ın, Blu-ray çıkış tarihi 23 Mayıs olarak belirlendi. Yani sadece on bir gün sonra çıkış yapacak olan filmin içerikler şu şekilde olacak;

•Logan: Tiyatral versiyondaki film.
•Logan Noir: Filmin tiyatral versiyonunun siyah-beyaz bir şekilde yeniden yapılmış hâli.
•Making Logan: Filmin kamera arkasını anlatan bir belgesel.
•Deleted Scenes: Silinen sahnelerin olduğu klipler. Bu arada filmde silinen sahnelerin içinde direkt olarak Jean Grey’i ima eden bir sahne bulunacak.

Az önce bahsettiğim gibi filmin Blu-ray çıkış tarihi 23 Mayıs. Fakat filmin HD kalitede dijital olarak çıkış tarihi-dört gün sonra- ise 16 Mayıs.

Bazı mağazalar Logan için özel versiyonlar hazırlamışlar. Ne yazık ki bunlar Türkiye’de satılmıyor ama yine de gösterelim.

•Bestbuy’a Özel Versiyon

Steelbook olması dışında pek bir özelliği yok.

•Target’a Özel Versiyon

İçinde Logan’a özel olarak hazırlanmış bir artbook bulunduruyor.

•Walmart’a Özel Versiyon

Wolverine’in olduğu tüm filmlerden birer fotoğrafla kolaj yapılmış özel Blu-ray saklama kabı, Logan’ın artbook kitabı, 9 kartpostal ve dev poster içeriyor.

Şahsen ben biraz paraya kıyıp Walmart’ın özel hazırladığı seti almayı düşünüyorum. Sadece şu kartpostallar için bile almaya değer bir paket. Nasıl olsa son bir kez daha bizim için pençelerini çıkarıyor. Biz de biraz paraya kıyalım değil mi?

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

2 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.