Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Doomsday, Superman’i öldürmeyi başaran büyük yaratık, yaklaşık 30 yıldır DC’nin en ünlü kötülerinden biri. Filmler ve dizilerde bir çok defa bulundu. Krypton başrolü Cameron Cuffe ise girdiği röportajda Doomsday’in kullanımından bahsetti.

“Aslında bahsedecek fazla şey yok.”

“Ama açık şekilde, biliyorsunuz ki Geoff Comic-Con’da gelip birsürü havalı olayı ve karakteri duyurduğunda fazlasıyla heyecanlandım. Doomsday kesinlikle en büyüğü. Superman’in ölümü 1993 yılında çıktı ve o benim de doğduğum yıl, harika bir hikayeydi ve çizgi romanları tümden değiştirdi. Sadece Superman değil, tüm çizgi romanları etkiledi. Ve bu sebepten dolayı oynamaya bayıldığım bu hikayeyle ilgili fazla bilgi veremesem de, Doomsday’i çok iyi kullanacağımızı söyleyebilirim.”

Ayrıca bilmeyenler için Doomsday ilk çıktığında dünyanın altından gelmiş binmeyen bir yaratıktı. Superman onu yenmek için kendini feda edene kadar iş yapmış doğanın sert bir kuvvetiydi.

Sonradan ise onun Krypton’da Bertron isimli bilimci tarafından mükemmel silah olmak için tasarlandığı ortaya çıkmıştı.

Büyük kötünün Brainiac olması da Doomsday hikayeye dahil olursa neler olabileceği fikrini bayaği geliştiriyor.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.