Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Star Wars:The Last Jedi’dan sonra fanlar episode IX’da hikayenin nasıl çözüleceği hakkında teoriler ortaya attı. Sevilen yönetmen Kevin Smith’e göre bu kalp kırıcı bir veda ile olacak.
Smith yakın zamanda bir programda ana Star Wars hikayesindeki bir sonraki büyük kaybın ne olabileceğini söyledi.
“The Force Awakens’da Han Solo’yu öldürdüler.” dedi Smith. “The Last Jedi’da Luke Skywalker’ı öldürdüler. Üzücü bir şekilde Carrie artık aramızda değil yani artık Prenses Leia’dan da ayrılmaları gerekecek. Peki bir sonraki büyük kayıp ne olacak?”

Smith’e göre orjinal üçlemeden kayıp olarak nitelendirilebilecek tek bir şey var.
“Bence Falcon olacak.” dedi Smith.”Bu gerçekten kalplerimizi kırar. Aynı zamanda orjinal cast gitti,eğer yeterince büyük bir olay olursa,bence aynen böyle olacak.”

The Last Jedi’ın cevapladığı soruları düşününce Falcon’un yok olması mantıklı oluyor. (Han Solo:Bir Star Wars Hikayesi’nde Falcon’u tekrar görecek olmak kalp kırılmasını arttırabilir.) Aynı zamanda Smith sınırda olan başka Star Wars karakterleri hakkında da konuştu.
“Chewie’yi asla öldürmezler çünkü 400 yıl boyunca Chewie olabilir. Sadece kostümün içinde bir adam. Droidlerden birini de öldüremezler. Bize “Hayır. O s*iktiğimin şeyini çocukluğumdan beri seviyordum.”dedirtecek bir şey olması lazım.”
İnşallah Kevin Smith yanılıyordur. Bir kaybı daha kalbim kaldırmayabilir.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri süper kahramanlara bayılan ama 3 yıldır sıkı fıkı olan geek

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.