Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Seneye MCU’nun en büyük filmi olan Avengers Infinity War çıkacak. Yıllardır temelinin atıldığı, Öfkeli Titan Thanos’a karşı büyük bir kapışma olacak. Avengers ekibi Guardians of The Galaxy, Doctor Strange ve bir çok MCU karakteri ile takım oluşturacak. Peki Avengers 4 sonrası ne olacak? Marvel Stuios’un başı Kevin Fiege bu konu hakkında konuştu:

‘Infinity War sonrası tam olarak 22 film tamamlanmış olacak.Bu Phase’in bitimine kadar oyuncuların kontratları var. Sonrası ise Yeni yönetmenler ve yeni oyuncular ile devam etme gibi bir fikrimiz var. Civil War gibi evreni yeni yollarak sokacak eventler yapacağız. Fakat artık Phase kavramını bitireceğiz. Phase 4 yok. Infinity War sonrası MCU  şu ana kadar yaptıklarımızdan çok çok farklı olacak.’

Bunun daha yetişkinlere yönelik filmler olmadığını tahmin ediyoruz. Bunun sebebi ise daha geçen günlerde Fiege şu anlık R-Rated film fikrimiz yok demişti. Tahminimce daha mistik olaylar işlenicek. Phase kavramı ise Infitiy War sonrası kalkacak.

Avengers Infinity War sonrası konuşmak daha faydalı olacak. Şu anlık filmde onaylanan oyuncular:

Robert Downey, Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Bethany, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff ve Josh Brolin de Thanos olacak.

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.