Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Son zamanlarda ki en büyük haberlerden biri de kuşkusuz Disney’in Fox’u satın alması oldu. Disney’in 52 Milyar Dolar bayılıp satın aldığı Fox sonunda anlaşmaya razı olduğunda hepimiz çok sevindik. Çünkü bu hakları Fox’ta bulunan X-Men , Fantastic Four gibi ekipler ve diğer kahramanlar artık MCU’da olabilecekti. Disney’in Fox’u almasının hemen ardından ilk Fox karakterinin veya ekibinin ne zaman MCU’ya gireceği oldu. Bugün Marvel Başkanı Kevin Feige bu soruya açıklık kazandırdı ;

” Önce İnfinty War , Captain Marvel , Ant-Man and Wasp , Avengers 4 , Spiderman 2 ve Guardians of the Galaxy filminin geçmesi ve bitmesi gerekiyor.”

” Bizi de hep bunlar meşgul ediyor. Aslında Fox işini bitirip ne zaman bize ” Hey artık bunun üzerinde çalışmaya ve düşünmeye başlayabilirsiniz ” bizde o zaman başlayacağız. Aslında hakkı başka şirketlerde olan karakterlerle çalışmak eğlenceli olacak. ”


Görünen o ki iki şirkette tam anlamıyla hazır değil. Önce ikisininde işlerini bitirp hazır olmaaı gerekiyor. Aslında böyle olması çok daha iyi bence. Çünkü şu anda evrene girecek bir karakter çok zorlama olurdu. X-Men açısından çok olmasada Fantastic Four filmleri iyi değildi. Artık iyi filmler görmek istiyoruz. Kısacası geç olsun güç olmasın diyoruz.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.