Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Film’in detayları ne kadar artarsa, karakterlere de gerekli zamanı vermek o kadar zor olur. Bu Infinity War gibi bir film çekerken yaşanabilecek zorluklardan sadece biri ve Infinity War aynı zamanda MCU’yu sallayacak filmlerden biri olacak.

Bu Russo kardeşler ve Marvel Stüdyolarının başı olan Kevin Feige’inde dikkatinden kaçmış değil. Ayrıca yapılan bir roportajda, direktör bu bağlantılarla ilgili birkaç detay verebildi:

– Karakterleri ve bağlanması gereken fazlasıyla filmi düşünürseniz, bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Sonuçta hiçbir karakterin bir saniye için kafasını camdan gösterip “Merhaba bende burdayım.” diyip gitmelerini istemeyiz. İnanın bana bu şekilde çok daha kolay olurdu, ama yeterince tatmin edici olmazdı. Büyük rol, küçük rol demeden karakterlere olabildiğince ekran sürelerini verebilmeliyiz-Sanırım bunu önceki Avengers filmleri ve geçen seneki Civil War’da gördüm- Ve bu filmin verdiği anlam ve hikayesi için çok daha önemli olacaktır. Şuan film için bu sahnelerden bolca çektik ve çok heyecanlı olacaklar.

Şuan Infinity War için beklentiler fazlasıyla yüksek ve ana nedenide Guardians Of The Galaxy ve Avengers ekiplerinin ilk birleşmesi olacak ve umuyoruz bize istediğimizi bize verecek. Ayrıca hikayede Doctor Strange, Black Panther, Wasp gibi karakterlerde olacağından bu kadar büyük serinin bir araya geldiği ilk film olacak ve anlattıkları kadarıyla ekibin filmi Civil War’daki gibi bir karakter sorunu yaşamamak için bir planı var.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.