Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Efendim biliyoruz ki son gelen Guardians of the Galaxy 2 ile Marvel evreni giderek genişliyor. Bir de içimize sinmeyen Inhumans serisinin MCU’ya dahil olduğunu öğrenmemizle aklımıza farklı crossover fikirleri geldi. Biz kendi kendimize sevinirken Kevin Feige io9’a verdiği röportajda bizi düşüncelere sevk etti.

Röportajın içeriğine gelecek olursak; Marvel evreni içinde dizilerin ve filmlerin bir arada görülmesi gibi bir ihtimali olur olmadığı soruldu. Feige, net olarak bir cevap veremese de beyaz perde ile beyaz camın şu anki zaman uyumlarının çok fazla olmadığını söyledi. Buna rağmen televizyonda Defenders ve X-man dizileri ile çok fazla karakter olduğunu ve bu karakterlerin giderek büyüyen bir bir evrenin parçası olduğunu belirtti. Kesin olmasa bile bu kadar kalabalık bir kadro içerisinde crossoverların olabileceği ihtimalini de gözden kaçırmamak gerek.

Feige’nin değindiği başka bir konu ise Marvel’in filimler yapmaya devam edeceği ve bu sırada dizilerdeki aktörlerin faklı bir karakter olarak sinemada yer alabileceği. Tabikide Feige çok kesin konuşamasa da TV ve Beyaz Perde birleşmesinin zor olacağını ancak hala ihtimaller dahilinde olacağını anlıyor. Kim bilir belki bir gün. Siz ne diyorsunuz? DareDevil’i büyük ekranda görmek sizi de mutlu eder mi?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.