Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Son zamanlarda çıkan boş aksiyon filmleri arasından sinematogrofisi ve oyuncularıyla sıyrılmayı başaran ve kısa bir sürede büyük çaplı bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran John Wick serisi hakkında bir dizi çıkıyor!

Daha önceden de bu haberi sizlerle paylaşmıştık ancak bu sefer dizinin konusu hakkında önemli detayları öğrendik. Öncelikle dizi, filmin evreninde geçecek ancak John Wick’in hikayesinden bağımsız bir hikayeyi anlatacak. Hatırlarsanız filmin ikinci bölümünde evren hakkında çok fazla şey öğrenmiştik. Bunlardan en önemlisi ise suikastçilet birliğinin yani The Continental’ın dünya çapında bir oluşum olduğuydu. Ayrıca bu dünya çapındaki oluşum bir tür gizli örgüt kıvamında olduğu için el altından devletlerden destek aldığı apaçık belli oluyordu. Eğer destek almasaydı yapılan bu kadar ulu orta iş sonucunda oluşumun çökertilmemesi komik olurdu. Çökmüyor çünkü çökertilmek istenmiyor.

Her neyse dizide de yukarda bahsettiğim The Continental’ı anlatacaklar. Örgüt dünya çapında bir oluşum olduğu için dizinin bütçesinin de çok yüksek olacağını düşünüyorum. Ayrıca John Wick’in dizide olup olmayacağını merak ediyorsanız açıkçası biz de bilmiyoruz. Bir söylentiye göre konuk oyuncu ya da came olarak görülebilirmiş ancak ana karakter olarak görünmeyeceği kesinmiş.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.