Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Yetişkin Groot’un deneyimine hafızasına sahip olmayan bebek Groot Galaksinin Koruyucuları 2 ile geri dönmüştü.

James Gunn bebek Groot’un Groot olmadığını mart ayında açıklamıştı. Onun özel gücünün kendini gereksiz yere feda etmek istediğini de söylemişti.

Eğer ki post credit sahnelerini izlediyseniz Groot’un koruyucular tarafından yetiştirildiğini ve nasıl inatçı bir telefon bağımlısı olduğunu görmüşsünüzdür.

Genç Groot Infinity War’da oynayacak ve Infinity War Galaksinin Koruyucuları 2 filminden 4 yıl sonrası olacak.

“İnsanlar Groot’un ne kadar hızlı büyüdüğünü soruyorlar. Çünkü Infinity War trailerında gençti. Bu hali Galaksinin Koruyucuları 2’de ki post credit sahnesi ile aynı.” Gunn bunu Facebook hesabında paylaştı.

“Size şöyle söyleyebilirim ki: Bebek Groot çubuk Groot’un 2 ay sonraki hali.” dedi ve genç Groot’un ilk görünmesi Galaksinin koruyucuları 2 filminden birkaç yıl sonra.

“Groot ve insanlar aynı hızda büyümüyor.” dedi Groot’un uzaylı biyoloji hakkında konuşan Gunn. “Yaklaşık olarak 2 ay 2 yıla denk geliyor.”

Marvel Stüdyoları Infinity War’ın MCU için Iron Man’den beri her şeyin zirvesi olduğunu söyledi. Film Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilmekte ve senaryosu Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından yazılmakta.

Günden güne genişleyen cast da onaylanmış oyuncular: Robert Downey, Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Bethany, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, ve Josh Brolin’i içermektedir.

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.