Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Bildiğiniz üzere hepimizin heyecan ile beklediği İnfinity War filminin ikinci fragmanı büyük ihtimalle bu hafta içinde biz Geeklerle beraber olacak. Ben de hakkında tek bir resim bile çıksa hemen hakkında teoriler üretip en ufak detayına kadar incelediğimiz bu filmin yeni fragmanından beklentilerimi sizler ile paylaşmak istedim.

1) Hawkeye
İlk fragmanda olmayışı ile büyük merak konusu olan Hawkeye gelecek ikinci fragmanda kesinlikle görmek istediğim karakterlerin başında geliyor.

2) Ant Man
Ant Man de Hawkeye ile birlikte ilk fragmanda gözükmeyen veya çok küçük olduğu için bizim göremediğimiz karakterlerden biri. Umarız ki Marvel sesimizi duymuştur da bu iki karakter bir sonra ki fragmanda en görkemli halleriyle “Hey! Ben buradayım.” der.

3) Iron Man’in Yeni Zırhı
İlk fragmanda fazlasıyla CGI olduğu belli olan, Tv Spotta ise oldukça kısa süren sahnelerle bize görünen Tony Stark’ın yeni icatlarını ikinci fragmanda daha uzun ve iyi sahnelerde görmekte beklentilerimin başında gelen birkaç maddeden biri.

4) Thor’un Yeni Silahı
Kendisini sadece ne olduğu belli olmayan birkaç oyuncakta gördüğümüz bu önemli silahla beraber savaşan tek gözlü bir Thor görmek istemez misiniz?

5) Daha Fazla Sonsuzluk Taşı
Filme dair spoiler taşımaması kaydıyla fragmanda birkaç tane daha Sonsuzluk Taşı görsek bence hiçte fena olmaz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.