Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

DOSTLAR BU YOLDA SİZİ SPOİLER BEKLİYOR. KISACASI BAŞLAMADAN ÖNCE ÇIKMAK İSTEYENLER VARSA SON ŞANSINIZ. FİLMİ İZLEMEDİYSENİZ VE SPOİLER YEMEK İSTEMİYORSANIZ BURADA YAZIYA VEDA EDİN Evet dostlar yıllar sonra büyük bekleyiş sona erdi. Infinity War geldi çattı. Ve öyle bir geldi ki bize Marvel filmerinde alışık olmadığımız şeyleri yaşattı. Bizi o sinema koltuklarında hem güldürdü hem korkuttu hem rahat bir nefes aldırdı hemde ağlattı. Film hakkında o kadar çok teori üretildi ki bazı olaylar gerçekten büyük bir soru işaretiydi. Ve cevaplsrı gerçekten sürpriz oldu. Ayrıca Marvel’ın da filmi gayet güzel saklaması şu listeyi duyurdu. Buyrun efendim.

Not : Bu arada listeyi şaşkınlık sırasına göre sıraladığımı belirtmek isterim.

Hulk’un Ay Başı : Öncelikle kendisine kızgın olduğumu belirtmek istiyorum. Arkadaşım sen koskaca Hulksun sen iki tanrı pataklamış adamsın. Thanos’tan bu kadar korkmak niye ya. Her neyse bu sahneden çok genel bir durumdu aslında kendisi her şekilde ortaya çıkmayı kabul etmedi. Özellikle Wakanda Savaşında kendisini o kadar bekledim ki , ama sonuç yok.

Captain Marvel : Filmin After Credits sahnesini şu yazımızda açıklamıştık zaten o yüzden konuşmaya gerek yok üstünde.

Ruh Taşı : Kendisi hakkında o kadar öok teori üretildiki artık ne çıksa şaşıracak duruma gelmiştik. Ama Ruh Taşı esnasında bizi şaşırtan bir çok olay oldu. İlk olarak taşın Bir bakıma Gamora’da olduğunu öğrendik. Daha sonr Volmir’e geldik ve burada uzun zamandır görmediğimiz Red Skull ile karşılaştık. En sonunda da Thanos’un ağlayarak Gamorayı feda etmesi bize iyi bir gerilim ve şaşkınlık yaşattı.

O Efsane Son : Thanos tüm taşları toplayıp babalar gibi umutlarımızı tüketirken Thor yeni baltasıyla çıkıp geliverdi. Stormbreaker’ı Thanos’un göğsüne sapladıktan sonra tam derin bir nefes alıyorduk Thanos’un “Kafamı hedef almalıydın ” demesinin ardından o meşhur sahne yaşandı ve Thanos parmaklarını şıklattı. Her ne kadar Thanos’un yapabileceklerini bilsek ve bu olayı beklesekte bu o an bize ağır bir şok yaşattı. Sonrasında olanlar ise mağlum.

Evet listemiz bu şekilde idi. Söylenecek çok bişey yok. Beklediğimize deydi. Russo biraderler ve tüm Marvel resmen şov yaptı. Umarım listemi beğenmişsinizdir. Kendinize iyi bakın sevgili Geekler. Başka bir Yazı da görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.