Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Kasım ayında çıkan ilk fragmandan sonra hayranların ısrarı üzerine Marvel dün Infinity War filminin ikinci fragmanını yayınladı. İlk fragmanın epey üstüne çıkan bu yeni fragman bir çok karaktere dair yepyeni görüntüler barındırıyordu. İsterseniz önce fragmanı izleyin ardından yazıya devam edelim.

Avengers: Infinity War filminden yeni bir sahneye göre, Black Panther ve Wakanda ordusu ile güçlerini birleştiren Yenilmezler Thanos’un Outrider ordusuna karşı savaşan takımla birlikte görülüyor.

Ancak bundan önce, Yenilmezler yaklaşmakta olan tehdit hakkında kendisini ve diğerlerini uyarmak için T’Challa ile buluşmak zorunda.

ComingSoon sitesi ekibi, yaptıkları set ziyareti sırasında Avengers: Infinity War filminin bir sahnesini izleme fırsatı yakaladı.

Sahne bir Quinjet’in Wakanda’ya inişi ile başlıyordu. Steve Rogers T’Challa ile görüşmek için uçaktan inen ilk kişi oluyor ve arkasından Natasha Romanov, Sam Wilson, Wanda Maximoff ve Vision geliyor.

Vision’un yaraları baya ağır olmalı ki, Yenilmezler androidi onarması için onu Shuri’ye teslim etmeyi uygun görüyor.

3 Yenilmezin de kafasında Civil War sırasında yaşananlarla ilgili açık olmayan anıları varken, Wanda ve Vision laboratuvar yolunda Bucky Barnes’i farkediyor.

Ardından Civil War filminde geçirdiği, kısmi olarak felç bırakan, sakatlanmasından sonra Stark Industries markalı bacak proteziyle yürüyen James Rhodes Quinjet’ten çıkıyor.

Bu kahraman grubuna katılan son kişi de uçaktan iniyor: Dr. Bruce Banner.

Filmin başında Thanos ile savaşıp kötü bir şekilde kaybeden Banner, Black Panther ve etrafındakileri gezegenin ne kadar tehlikede olduğu konusunda uyarıyor .

Bunun aksine Rogers, daha ölçülü bir yaklaşım benimsiyor ve T’Challa’nın Outrider ordusunu alt etmesi için askeri bir strateji üzerine tavsiyelerde bulunuyor.

Bu noktada sahne, T’Challa’nın Infinity War fragmanında görülen emirleri ile sona eriyor: ‘Şehri boşaltın, tüm savunmayı devreye sokun ve şu adama bir kalkan verin!’

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.