Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel belki de hiç beklemediğimiz yollara başvurmuş olabilir. Son yayınlanan set fotoğrafları bu yönde.

Fotoğrafın kaynağı tam olarak bilinmese de hızlıca reddit’in MarvelStudios sayfasında görüldü:

Öncelikle fotoğrafta Iron-Spider diyeceğimiz suit’i açıkça görüyoruz en azından o üste doğru giden yerlerini. Ayrıca görüntü henüz işlenmemiş bir CGI görüntüsü, altta ise ufak bir yazı iliştirilmiş:

Doctor Strange: “Peter, koru onları!! Onlar ölmedi”

Şu yazının ne kadar konuyu açabileceğinin farkında olmayanlar için hatırlatalım: Eğer zihinleriyle oynanıyorsa herşey olabilir, ama ondan teorilerde bahsederim.

 

-Teori-

En büyük teori tabiki de Thanos’un herkesin zihniyle oynuyor olması tabiki de. Bu sahnede Peter cansız bedenleri görüp bir sinirle Thanos’a saldırabilir. Hatta bu sayede Quicksilver filmde gösterilebilir, ama Fox ile anlaşmalarını düşünürsek pek mümkün değil.

Bir de şu Iron Man’in ağlaması durumu var. Tabiki o da zihninde yaşanıyor olabilir ve bu yüzden Peter’ın ölmüş bedenini görebilir. 

En güzeli ise bu sayede bir ihtimal filmde Yondu’yu görebiliriz. Bunu düşündükçe aklıma en iyi gelen şey bu. Star-Lord’un zihnindeyken bile olsa Yondu’yu bir görmek ve hasret gidermek iyi olurdu.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.