Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Infinity War filmi hızla geliyor. Ve bir gerçekle geliyor ki hepimizi sarsacak. Sevdiğimiz kahramanlar bu filmde ölecek. Bu bizi fazlasıyla derinden etkileyen bir olay. Çünkü özellikle Marvel filmlerinde ana karakterlerin ölümünü görmeye çok alışık değiliz. Ayrıca Marvel Başkanı Kevin Feige ölen karakterlerin ” geri dönmeyeceğini ” açıklaması bizi gerçekle daha çok yüzleştiriyor. Bizde bi oturup düşündük ve İnfinity War’da kimler ölebilir acaba diye. Ortaya aşağıdaki gibi bir liste çıktı ;

Loki : İlk olarak benim ve muhtemelen çoğumuzun kesin gözüyle baktığı kişiye gelelim. Her ne kadar kendisini sevsekte artık gerçekleri konuşma zamanı ve bence Loki’nin zamanı doldu. Aranızda Thanos’un onu Tesseracth için affedeceğini düşününen varsa orda durun çünkü zaten Loki’nin bunu 6 yıl önce yapması gerekiyordu. Üstüne Zihin Taşınıda kaybetmesi Loki’nin sonu anlamına geliyor bence.

Drax : Belki aranızda Guardians of the Galaxy 3’ün geleceği için bunu saçma bulanlar olabilir. Ama durun ! Sonuçta takımın 3. Filme tam kadroyla gireceğini bilmiyoruz. Kaldı ki kendisi ilk filmin sonundan beri Thanos’dan intikam almak istiyor. Ve bildiğimiz gibi ilk filmde intikam hırsı yüzünden neredeyse ölüme gidiyordu. Fakat bu sefer karşısında duracağı kişi Thanos olacağı için şanslı çıkar mı bilmiyoruz.

Captain America : Dostlar sakin olun. Fakat bu bence olacak. Cap’ın ölümünü o sinemada izleyeceğiz. Ve bence Thanos bunu bizzat ve acımadan yapacak. 4. Filmde olacağını zaten biliyoruz ama bence bu sadece geçmiş sahneleri için olabilir. Vision’u korurken mi olur yoksa başka bir savaşta mı bilmiyorum ama bu filmde olmasını muhtemel görüyorum. Çünkü biz 4. Avengers filminin Infinity War’un devam filmi olmadığını biliyoruz. Evet yine Thanos olacak ve evet yine terör estirecek. Ama araya büyük birbolay girmeli ve bu Cap’ın ölümü olabilir. Hatta bu olay Avengers’i birleştiren olay bile olabilir.

Evet bizim listemiz böyle biraz gerçekçi olmak istedim aslında umarım beğenmişsinizdir listemi. Her ne kadar açıklamalarla desteklemeye çalışsamda sonuçta bunlar birer teori gerçekleşme olasılığı olduğu kadar gerçekleşmeme olasılığı var. Bunların hepsini 27 Nisan 2018’de öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.