Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

10 yıllık bekleyişin meyvesi olarak nitelendirebileceğimiz Infinity War filminin vizyona girmesine sadece günler kaldı. Ben de bu yazımda “Bu kadar çok beklenen bu filmi izlemeden önce neleri bilmeliyim?” Sorusuna yanıt vermeye çalışacağım.

 

Sonsuzluk Taşları

MCU’daki tüm filmleri birbirine bağlayan unsurlar olarak görebileceğimiz bu ilginç taşlar bildiğiniz üzere filmde büyük bir rol oynayacak. Her ne kadar filmin başında bu taşların tanıtılacağı söylense de sonsuzluk taşlarının güçlerini, nerde bulunduğu gibi bilgileri bilirseniz filmden daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

Thanos

İlk Avengers filminden beri arada sırada bize gözüken bu heybetli düşmanımızı bilmeyen yoktur herhalde. Eğer bilmiyorsanız da hemen bu yazıyı terk edip şöyle bir araştırsanız iyi edersiniz çünkü filmin ana kötüsü Thanos beyaz perdede en fazla süre alacak karakterlerin başında geliyor.

 

Black Order

Az önce sizlere bahsettiğim Thanos’un çocukları olarak sayabileceğimiz Black Order da bilmemiz gereken karakterleri içeriyor. Ayrıca sonsuzluk taşları ile Thanos arasında bir nevi köprü görevi görecek olan bu takım oldukça acımasız kişiler içermekle birlikte filmin önemli bir kısmını teşkil edecek.

Yazar Hakkında

Yazar

2008 yılının Mayıs ayında Geek olma konusunda önemli adımlar atmış ve 2017 yılının Aralık ayından itibaren de Geekhane'nin yazar kadrosunda bulunan bir Geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.