Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Yani hepinizinde bildiği gibi Marvel Sinematik Evreni sonsuzluk taşlarına hiç yabancı değil. Ama önümüzdeki sene gelecek Infinity War‘da onlar heptem ön plana çıkacak ve çılgın titan Thanos’un onların peşine düşmesini izleyeceğiz. Ama içlerinden biri için özel planları var.

Yönetmenlerden biri olan Joe Russo’ya göre, Infinity War gerçeklik taşını oldukça özel bir halde kullanacakmış.

“Her taşın kendi özel gücü var. Onları filme düzgünce sokmak ve güçlerini anlatırken izleyiciyi yormamak için çok uğraştık. Burada sadece o kadar karakterle değil, taşlarla da uğraşıyorduk. Ve onlardan baya var.”

“Insanların takip edebilmesi için gayet açık anlattık. Burada Gerçeklik taşını nasıl kullandığımızı anlatmayacağım, ama kullanıyoruz.”

Taşı tam hatırlamayanlar için taş Thor:The Dark World ile evrene katıldı ve Aether’ın ta kendisi. Şuan ise The Collector karakterinde ama Thanos’un rahatça alabileceğini söyleyelim.

Son olarak, aslına Gerçeklik Taşı aralarında en zor karşı konulacak taş. Taşın kullanıcısı bununla tüm kanunları yıkabilir. Normal kullanımda küçük gerçeklikler (sahte ama) vb yaratsa da, yeterince ustalaşıldığında bir ölüyü diriltebilir veya tam bir gerçeklik oluşturabilir.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.