Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel’in Avengers: Infinity War filmi için yayınladığı ilk fragmanın üzerinden 2 ay geçmesinden sonra geçtiğimiz gece 52. Super Bowl etkinliğine özel bir TV Spot yayınlandı. Yazıya başlamadan önce aşağıdan fragmanı izlemenizi öneririm:

TV Spotu 30 saniye ile kısıtlı ancak film için ikinci fragmanın Mart ayında geleceği söyleniyor. Şimdi fragman ile ilgili detaylara geçelim.

Fragmanda ilk olarak Tony, Peter ve Dr. Strange’i yan yana görüyoruz. Peter Iron-Spider kostümünü giymiş ve Iron-Man ise yeni zırhıyla birlikte. Ardından değişen sahnede Wanda ve Vision geliyor ekrana. Wanda büyü yoluyla Vision’un kafasındaki sonsuzluk taşına bir şeyler yapıyor gibi görünüyor.

Çiftimizi geçtikten sonra Galaksinin Koruyucularını uzay gemisinden inerken görüyoruz. Sızdırılan görüntülere göre Koleksiyoncu’nun mekanına gelmiş olma ihtimalleri bir hayli yüksek. Sonrasında Tony’yi Bruce Banner ile konuşurken görüyoruz ve ardından ekrana Galaksinin Koruyucularının gemisinde ilerleyen Thor, Rocket Raccoon ve genç Groot çıkıyor.

Sonrasında önemli bir sahne var. Peter’i Spider-Man kostümü içerisinde New York’ta gördüğü yuvarlak portalın üstünde uzaya çıkarken görüyoruz. Bir hayli zorlanan Peter maskesini çıkarıyor ve görünüşe göre nefesi kesilerek boğuluyor. Belki bundan sonrasında Tony yardıma gelip Iron-Spider kostümünü getiriyordur.

Devamında Steve ve Natasha’yı arkalarında Vision olmak üzere bir yere girerken görüyoruz. Steve ve Natasha’nın yeni kostümlerine detaylı bir şekilde bakma şansının yanı sıra Vision’da bir sorun var gibi. Ayrıca kafasındaki sonsuzluk taşı da görünmüyor. Belki de taş alındıktan sonra yaralanmıştır ya da başka bir sorun da olabilir.

İlerleyen sahnede hayranların uzun zamandır görmeyi beklediği Cap’in yeni kalkanı görünüyor. Bu konudaki incelemeyi şuradan okuyabilirsiniz. Yeni kalkan savunmanın yanı sıra saldırı için kullanılabilecek sahip pençelere de sahip.

Cap’tan sonra Iron-Man zırhındaki birtakım yeni gelişmelere de tanıklık ediyoruz. Iron-Man, Mark 50 zırhı olduğunu tahmin ettiğimiz yeni zırhıyla birlikte saldırıya hazırlanıyor. Genç Groot ve Nebula’yı kısa bir süre gördükten sonra Wakanda’ya geçiş yapıyoruz.

Natasha Wakandalılar ile birlikte bir araçta ilerlerken ekrana elinde silahıyla haykırarak koşan Bucky’yi görüyoruz. Burada Bucky’nin yeni koluna daha detaylı bir şekilde bakıyoruz. Civil War‘da kolunun kopması üzerine Wakanda’da tedavi altına alınan Bucky’ye yeni bir kol verilmiş. Mevcut teknolojileri ve sahip oldukları madenleri göz önünde bulundurursak yeni kolun vibranyum metalinden olduğunu söyleyebiliriz. Kim bilir, belki bu yeni kolun başka marifetleri de vardır, vibranyum bu sonuçta.

Fragmanın son sahnelerinde Dr. Strange’in büyü yaparken Iron-Man’in yeni zırhıyla uçarak gelip ilerlemesini görüyoruz. Fragman içinde Cap, Black Widow, Black Panther, Hulk, War Machine, Falcon, Winter Soldier, Okoye ve Wakandalıların bulunduğu efsane hücum sahnesiyle son buluyor.

Avengers: Infinity War ülkemizde 27 Nisan’da vizyona girecek.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.