Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen kış olimpiyatlarında ‘Incredibles 2’ Trailerı yayınlandı. Zaten internette bir iki küçük sahne varken böylesine büyük bir şeyi görmek bizi gerçekten çok coşturdu.

Şaka maka ilk filim 14 yıl önce yayınlandı gençler. İlk izlediğim zaman sinemadan yeni kalkmıştı ve o babam CD’sini almıştı. O zaman yeni çıkmış olan ve baya havalı olan Windows XP bilgisayarımdan izlemiştim. Kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum ama her sahnesini resmen ezberlemiştim. Şimdi ise yenisi geliyor.

Hazır yeniden geliyor diye ilk filmi izlemeyi düşünüyorum izlersem incelemesini bir de genç yetişkin gözüyle yazacağım. Ama şimdilik fragmanı konuşsak yeterli olur bence. Anladığımız kadarıyla bir babanın evevey olma çilesini işliyor. Elbette çok komik sahneler bekliyoruz ama sonunda güzel bir şekilde duygusal bir son yapmasını kesinlikle bekliyorum. Neyse lafı çok uzatmayayım ilk filmden hatırladığımız karakterleri görmek gerçekten güzeldi umarım güzel olur. Trailer burada kendinize iyi bakın.

Yazar Hakkında

2 kere gittim 3 kere geldim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.