Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Hulk ve Banner, bir paranın iki yüzü gibi. Aslında biri olmadan diğerini de alamazsınız, tabiki bu olay Jason Aaron güncel INCREDIBLE HULK serisini yeni bir #1 ile sıfırlayana kadar. FEAR ITSELF’in sonunda Hulk’ın Banner’dan kurtulduğunu görmüştük.

Hulk’tan ayrılmak Banner’ın başından beri istediği şey. Ama bu yapılamayacak bir durumdu. Bruce Banner Marvel evreninin en zekilerinden ve bu durumu diğer büyük beyinlerle de defalarca konuştu. Ayrıldıkları seferler de hep felaketle sonuçlandı, yani beraber olmak kaderleri. Doc Samson zamanında ayırmıştı, ama bu bile sonuçlar ve sorunları getirdi.

Bu sefer, kontrolü eline alan Hulk’tı. Birini buldu ve onunla anlaşma yaparak kendini bu cılız Banner’dan ayırdı. Hulk garip bir şekilde Banner’dan başarılı olarak ayrıldı. Açıklama gayet basitti ama insan düşünüyor: Neden bu tarz bir şeyi kimse denemedi? Bu bilimsel bir yöntem mi yoksa bizim görmediğimiz bir durum mu var?

Tabiki bunların cevabını yakın zamanda alacağız. Biz alana kadar takipte kalın.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.