Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Avengers takımını şimdiye kadar en çok zorlayacak olan ve muhtemelen bir çok kişiyi öldürecek kişi Thanos. Kendisi evrenin en güçlü varlıklarlarından ve çok kısa bir süre sonrasında yapabileceklerini ve yapacaklarını izleyeceğiz. Muhtemelen bir durum olarak kendisi dünyaya sağlam bir iz bırakacak. Peki tüm bunlar olduktan sonra Thanos’a ne olacak ? Bugunkü listemde olabilecek ihtimalleri derledim . Buyrun efendim ;

– Birinci ihtimal olarak akla ilg gelen seçenek ölmesi. Thanos’un İnfinity War filminde ölmeyeceğine kesin gözüyle bakabiliriz belki ama 4. Avengers filminde durum ne olur bilmiyoruz. Sonuçta kendisi Dünya’ya büyük bir zarar verecek ve bir çok kişi ölecek. Bunun intikamı ise alınmalı. Ama bu ihtimal bana biraz düşük geliyor. Kendisinin çok güçlü ve ölümsüz olmasının yanı sıra Marvel’in Thanos’u sahneye çıkarıp peşinden hemen öldürüp işi oldu bittiye getireceğini düşünmüyorum.

– Durdurulması seçeneği bana en mantıklı gelen seçenek. Çünkü kendisi güçlü bir karakter ve kolay koly durdurulmayacak birisi. Sonuçta Marvel 10 yıldır alt yapısını bu düşman için hazırlıyor ve uzun süre onu görmemiz gerekiyor. Sonuçta Thanos’un MCU’da bırakcağı iz kolay kolay unutulmayacak türden olacağı için MCU’nun gelecek filmlerinde ufak cameolarını bile görebiliriz. Hatta Avengers Assemble’da Thanos’a özel olan ve giriş ila çıkışın olmadığı bir hapishane görmüştük. Bunun gibi bir durum olursa yüksek ihtimal böyle bir hapishane görebiliriz.

– Amacına ulaşması bana yüksek en yüksek gelen ihtimal aslında. Gerçekçi yaklaşırsak çoğumuzun içten içe istediği bir durum olrak bakabiliriz. Amacından bahsedecek olursak ” Evrenin yarısını yok edip düzen getirmek ! “Evet doğru duydunuz ve çizgi romanlarda bu bir parmağını şıklatmasıyla olan bir durum. İnfinity War filminin sonlarına doğru tüm taşları toplayıp çizgi romanlardaki bu efsane sahneyi gerçekleştirebilir. Ve amacına ulaşıp sözünü ettiği düzeni gerçekleştirdikten sonra işini bırakıp sonunda bu işleri bırakabilir(!) Ama eğer bu durum gerçekleşirse Marvel’in bu kadar kötü bir sonu kayda geçirceğini zannetmiyorum. Zaman yolculuğu gibi bir durumla bu durumu düzelteceklerdir.

Evet efendim listemiz bu şeklide idi. Bazı çizgi romanlarda Thanos’un insafa gelip evrenin iyiliği için savaştığı durumlarda olmadı değil. Ama İnfinity War ve Avengers 4 ün bu kadar mutlu bir sonla biteceğini düşünmüyorum. Tekrar hatırlatmakta fayda var bunlar sadece Teoriden ibaret gerçekleşme ihtimali olduğu kadar gerçekleşmeme ihtimalide var. Sonuçta Marvel bu filmde oldukça dikkatli ve dışarı bilgi çıkarmıyor. Belki Thanos sonunda bir Avenger olur 😀 . Ne olacağını öğrenmemize sayılı vakit kaldı. Belkide bu yazımı Filmden sonra ” Acaba tutturmuşlar mı ? ” diye bakmak için açmış olabilirsiniz. Umarım listemi beğenmişsinizdir başka bir yazıda görüşmek üzere sevgili Geekler.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.