Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Daha önceki yazılarımda da bahsettim, yerli olan her şeye karşı özel bir ilgim var. Kitap, film, oyun farketmeksizin. Bu nedenle Geekhane’nin yerili malı sorumlusu gibi davranıyorum. Açıkcası bu durumdan hayli memnunum. Sizlere bize ait olanı sunmanın keyfini yaşıyorum.

Bu yazı dizimde yerli çizgi roman ustalarını ve çizgi romanları tanıtacağım elimden geldiğince. Bu yazı dizisine başladım çünkü yerli yayınların bize daha fazal keyif vereceğini düşünüyorum, karakterlerin duruşuyla konuşmasıyla bizim sokağa çıktığımızda yaşadığımız gerçekliğe bağlılar bir parça. Minimun 10 yazı olmasını istiyorum ama zaman ne gösterir bilemem. Kimi yazılarda çekilişler yapıp size yerli çizgi romanlardan hediye edeceğim. Amacım sedece hediye vermek değil aynı zamanda merak duygunuzu kabartmak. Yerli işlerin güzelliğini sizlere bir şekilde sunacağım kısaca.                                    

Çekiliş konusuna gelirseki herhangi bir sponsor olmadan başlıyorum bu yazı dizisine. Kaç tane hediyem olur ve bunlar neler olur tam söyleyemem ama çekilişleri sadece facebook üzerinden değil farklı mecralardan yapacağım. Çekilişler de beğen paylaş şansın olsun şeklinde değil kimi zaman farklı formatlar içerecek. Sizin de fikirleriniz ve önerileriniz varsa yorumlara bekliyorum. Her bir yorumu okuyacağımdan emin olabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.