Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel yaklaşık 3 aylık bir bekleyişten sonra geçtiğimiz hafta ikinci Avengers: Infinity War fragmanını bizlerle buluşturdu. O günden bu yana çeşitli kolaj videoları, tepki videoları ve edit videoları sosyal medyada yerini buldu.

Ve biz henüz geçen hafta çıkan ikinci Infinity War fragmanının etkisinden hala çıkamamışken bir bombayı da Marvel hayranları patlattı.

Youtube kullanıcısı olan Dr. FlashPoint geçtiğimiz hafta çıkan Avengers: Infinity War fragmanını üzerinde birtakım düzenlemeler yapıp paylaştı.

https://youtu.be/uy-TjPKuJ2Q

Gördüğünüz üzere hayran yapımı olan fragmanda X-Men‘den tutun Fantastik Dörtlü‘ye, Defenders‘tan tutun da Agents of Shield‘a kadar onlarca karakter daha var.

Video, New York şehrini gösteren dönen kamera görüntüsü ile yeterince basit bir şekilde başlıyor, ancak kısa süre sonra Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones ve Luke Cage’in depoda Stick’le konuştuğu Defenders görüntüleriyle devam ediyor.

Ve ardından bir grup Agents of Shield üyesi ve Galaksinin Koruyucuları vol.2’de gördüğümüz Watcher’lardan biri ekrana çıkıyor.

Devamında ise MCU’da olmayan farklı Marvel filmlerinden (Fantastik Dörtlü, Blade, X-Men, Deadpool) kareler gösteriliyor.

Sonuç olarak başarılı bir çalışma olmuş. İlerleyen zamanlarda bu tarz hayran yapımı videoları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.