Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Önümüzde ki hafta gösterime girecek olan King Arthur filminin yönetmeni Guy Ritchie Hollywood’un en başarılı film yapımcılarından biridir. Snatch, Rocknrolla, Sherlock Holmes filmleri yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie az ama öz film yapıyor. Filmleri hem eleştirel hem de ticari olarak iyi performans göstermiştir. Ritchie bu yıl King Arthur ile geri döndü ve beklentiler de büyük.

İlginçtir, Ritchie yönetmek isteyeceği bir film açıkladı. Suicide Squad 2. Ritchie, filmi yönetmekten hoşlanacağını söyleyerek şu açıklamalarda bulundu :

Suicide Squad 2’yi yönetebileceğimi düşününce oldukça heyecanlanıyorum. Çünkü iyi bir iş çıkarabileceğimi düşünüyorum. Şuanlık bunu yapamam çünkü başka projelerim var. Ancak bu film ile ilgili gerçekten iyi bir şeyler yapabileceğimi hissediyorum

Resmi olmasa da Mel Gibson Suicide Squad 2’nin yönetmeni olacak. Ancak Ritchie de oldukça sağlam bir seçim olurdu.

Siz ne düşünüyorsunuz ? Guy Ritchie’nin bir Suicide Squad filmi yönetmesini ister misiniz ? Başarılı bir kariyeri olan yönetmenin bir süper kahraman ya da süper kötü filmi yönetebileceğini düşünüyor musunuz ? Eğer Ritchie bir Suicide Squad filmi yönetirse, seriyi kurtarabilir mi ?

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.