Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

James Gunn’ın gözbebeği, son 3 aydır deli gibi reklam çalışmaları yapılan, sadece Marvel severlerin değil, çizgi roman uyarlamaları sevenlerin de beklediği Guardians of the Galaxy Vol. 2 sonunda bu hafta vizyona giriyor. Her ne kadar ilk filmin tek kötü yanının artık bir Marvel klasiği olan “kötü adamı harcama” olayının zirvesi “dans ederek harcama” olduğunu düşünsemde hala Marvel filmleri içinde en sevdiğim ikinci filmdir. Üstelik bence Vol. 2’nin daha çok seyir zevkinin yüksek olmasının sebebi de filmde çok çok üst bir kötü adamın bulunmayışı. Dolayısıyla bu da ilk filmde ki gibi bazı “mantık hatalarını” görmezden gelmemizi sağlayacak. Her neyse. Bugün Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin ilk incelemeleri geldi ve film Metacritic’e 71 puanla giriş yaptı. Sanıyorum tam da beklediğim gibi ilk filmin üzerine pek bir şey koyamamış gibi görünüyor incelemelere bakınca…

USA Today / 88:

“Guardians of the Galaxy Vol. 2, aynı ilk film gibi çılgınlığın harika mücevheri olarak parlıyor.”

Total Film / 80:

“Guardians of the Galaxy Vol. 2, ilk filmden kalan pek çok pozitif görüşü de arkasına alarak büyük ekrana “hoşgeldin” dönüşü gerçekleştiriyor lakin orijinal esere (çizgi roman) de uyumu çok çok az.”

The Wrap / 75:

“Filmde ince espriler ve bolca patlama var lakin bunlar Guardians of the Galaxy Vol. 2 için hiçbir şey teşkil etmiyor. Marvel’ın bu filmde ki amacı insanlara eğlenceği dayatmamak ve daha çok yeniliklerden zevk almalarını sağlamak olmuş.”

Variety / 70:

“Bol bol göz kamaştırmasıyla yapılmış abartılı bir yapım ancak bu sefer James Gunn’ın sizleri eğlendirmek için ne kadar zorlandığını görebilirsiniz.”

The Hollywood Reporter / 60:

“Guardians of the Galaxy Vol. 2, aynı hız trenine ikinci defa binmek gibi.”

Guardians of the Galaxy Vol. 2, bu cuma sinemalarda! 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.