Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Geçen yıl sinemalarda olan filminden sonra Wonder Woman’ın bütün dünyada milyonlarca fanı oldu. Yakın zaman önce Wonder Woman’ın doğum günüydü  ve Wonder Woman ‘ı oynayan oyuncu Gal Gadot karaktere şirin bir yolla mutlu yıllar diledi.
DC Sinematik Evreninde 3 farklı filmde Themyscaria’nın prensesini canlandıran Gal Gadot Twitter’dan “hayatını değiştirdiği için” teşekkür etti.

“Wonder Woman. Benim muhteşem Amazonum. Hayatımı değiştirdiğin için teşekkürler. Ve dünyadaki insanlara kendi süper güçlerini bulmaları konusunda ilham verdiğin için teşekkürler.”

“Diana’yı gerçekten seviyorum. Onun hakkında her şeyi seviyorum.” Demişti Gadot daha önce yaptığı bir röportajda. “Hikayesini seviyorum. Bir insan kalbi var, tanrısal güçleri var. Ve çok keskin bir zekası var.
“Lynda Carter’în TV serisinde yaptığı mükemmel işe rağmen karakter hiç büyük ekranda gözükmemişti. Onun origin hikayesini göstermek istiyoruz ama 75 yıllık mirasın altında keşfedilecek çok şey var. Çok fazla metaryal var ve onları kullanmak konusunda heyecanlıyım.” Demişti Gal Gadot.
Doğum günün kutlu olsun Wonder Woman. Nice Gal Gadot’lu yıllara ve bize içimizdeki kahramanı bulma konusunda yardım ettiğin için teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri süper kahramanlara bayılan ama 3 yıldır sıkı fıkı olan geek

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.