Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Evet, PC’lerde ve konsollarda Fortnite’ı seven bir ton oyuncu var. Ama sonraki adım ne? Tabiki de mobil.


Epic Games Fortnite’ın yakın zamanda Android ve IOS platformlarında tablet ve Telefonlar için geleceğini duyurdu. Sadece Battle Royale modu için, tam oyun için değil. Ama bu bir çok oyuncu için yeterli olacaktır.
“Fortnite PC Playstation 4 PC ve Mac’lerden bildiğiniz 100 kişilik oyun olacak.” Dedi sirket. “Aynı oynanış, aynı harita, aynı amaç, aynı haftalık güncellemeler.” yani ana akımlardaki oyunla aynı tecrübeyi yaşatacak gibi duruyor. -tabi dokunmayla- (Aynı zamanda oyunda gamepad desteği olma ihtimali de var.)
Sony ile partnerliğimiz sayesinde Fortnite Battle Royale Playstation 4,Xbox One,PC, Mac ile çapraz oyun destekli olacak.” Diye ekledi şirket. “Yani oyuncular başka cihazlardan oynayan arkadaşları ile birlikte oynayabilecekler.”

“Bunun oyunların geleceği olduğunu düşünüyoruz. Bütün platformlarda aynı oyun. Konsol kalitesinde grafikler ve aksiyonlar, ne zaman istersen oyna, nerde istersen oyna.”
Oyun önce IOS 11 olan İphone 6S/E İPad Mini 4, Ipad Pro, Ipad Air 2 ve Iad 2017 cihazlarında deneme sürecine girecek. Başvurarak eğer kabul edilirseniz oyuna erken erişim imkanı bulunabileceksiniz.
Oyunun diğer platformlardaki gibi bedava devam edip etmeyeceği belli değil ama büyük ihtimalle ücretsiz olacaktır.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri süper kahramanlara bayılan ama 3 yıldır sıkı fıkı olan geek

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.