Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Görünüşe bakılırsa Flashpoint filmi sonunda yönetmenini buldu. Aslında yönetmenler desek daha uygun olur.

John Francis Daley bugün sosyal medya hesabındaki paylaşımında Jonathan Goldstein ile birlikte Flashpoint filmini yöneteceklerini duyurdu. Daley paylaşımı yaparken Flash GIF’i ile birlikte paylaştı ve altına “Bu oluyor” başlıklı bir yazı yazmış.

Game Nightfilminin yönetmenlerine daha önce filmle ilişkilerinin olup olmadığı sorulduğunda herhangi bir yorumda bulunmamışlardı. Yönetmenlerimiz aynı zamanda Spider-Man: Homecoming’in de yönetmenleri.

Flashpoint filmi Rick Famuyima’nın yönetmenliği bıraktığından beri bir kesinliği yoktu. Buna rağmen Ezra Miller ve Kiersey Clemons(Iris) hala baş karakterler ve ayrıca DC’deki diğer süper kahramanlarda bu filmde oynayacak. Wonder Woman’ın bu filmde gözükmesi bekleniyor.

Flashpoint olayı daha önce seyircilere CW TV’nin The Flash dizisiyle birlikte gösterilmişti. Ama seyircilerin çoğu olayların akışını pek sevememişti. Şu anda projenin gerçek hikâyedeki olayları kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor. İnşallah bizi hayal kırıklığına uğratacak bir şey yapmazlar.

Yazar Hakkında

Editör

Gündüzleri öğrenci, geceleri hacker olan kahramanımız yarı zamanlı olarak da size güncel bilgileri aktaran, çeviren bir kahraman. Bu kahramanı sevin. :-)

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.