Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Fantastik Canavarlar filmi ilk duyurulduğunda Potterheadler olarak deliye döndük. Hikaye ve zamanını önemsemeden Sihir Dünyası’na tekrar adım atabilecek olmak harikaydı. Ana evrene yapılan göndermeler , büyüler , yaratıkşar ve daha bir çok yönüyle ilk film bir potterhead’in duygularına derman oldu. Ardından gelen 2. Film’in isminin ” Grindelwald’in Suçları ” olması bize adeta Dumbledore geliyorum diye bağırdı. Bugün yeni filmden beklediklerimizi konuşacağız ;

Daha çok Fantastik Canavar : İlk filmde bence sayı gayet iyiydi. Fakat bu filmde yeni veya Harry Potter serisinden alışık olduğumuz canavarları görmek istiyoruz. Beyaz perdede bir kez daha hipogrif görmek eminim hepimizi tekrar etkiler.

Daha Çok Macusa : Zaten Harry Potter serisinden Sihir Bakanlığına gayet alışığız. Fakat yeni bir otorite ve yeni bir sistem görmek ilk filmde hepimiz için güzel bir deneyim oldu. Bu filmde ise Macusa’ya biraz daha ısınmak ve alışmak istiyoruz. Çünkü görünen o ki uzun bir süre bizimle beraber olacak.

Bol Bol Hogwarts : Dostlarım eminim hepimiz o duvarların içine tekrar girmeyi , sihiri tekrar tatmayı , o dev masalardaki harika yemekleri tekrar görmeye , duvarların arasındaki gizemi tekrar hissedip sihire tekrar tanık olmayı çok istiyoruz.

Daha Çok Newt Scamender : Rowling’in açıklamalarına göre Newt karakterini ilerleyen filmlerde daha az göreceğiz ve hikaye yavaşça Dumbledore ve Grindelwald’a kayacak. Ancak ilk gelen fragmandan anladığımız kadarıyla bu filmde Newt odaklı olacak. Hazır kendisi gitmeden bir kez daha bol bol izlemek isteriz.

Dumbledore ve Grindelwald Yan Yana : Bu sahneyi ilk filmden beri bekliyoruz. Bir zamanlar sıkı dost şimdi ise düşman olan bu ikiliyi yan yana görmeyi o kadar çok istiyorum ki. Eminim çoğumuz aynı duyguları paylaşıyoruz. Yapacakları büyük düelloya biraz vakit var muhtemelen ama ikisini düello yapmasalar bile bir izlemek istiyoruz açıkçası.

Evet benim filmden beklentilerim bunlar. Yeni fragman ile birlikte de tavan yapan heyecan artmaya devam ediyor. Unutmadan Başrollerinde Jud Law , Johnny Depp , Eddie Redmayne gibi ünlü isimlerin olduğu Fantastik Canavarlar 2 : Grindelwald’ın Suçları 16 Kasımda bizlerle buluşacak.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.