Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Son zamanlarda gittikçe büyümeye başlayan internet dizi/film sektörüne artık Facebook’un da büyük atılımlar yapmaya başlayacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Facebook’un gelişim direktörü Ricky Van Veen’in yaptığı duyuru sonucunda  Facebook’un Sacred Lies adını taşıyacak bir dizinin yapımına başlayacağını öğrenmiş olduk. İlk sezonu 10 bölüm olarak kararlaştırılan dizinin her bir bölümü yarım saat civarında olacakmış. Bunun yanı sıra dizinin konusu hakkında da önemli bir açıklamada bulunuldu. Dizi, Jacob Grimm tarafından kaleme alınan The Girl Without Hands(Elsiz Kız) masalını ve Stephanie Oakes tarafından yazılan The Sacred Lies of Minnow Bly kitabını konu alacakmış.

Bunun yanı sıra dizinin yapım ekibinde geçtiğimiz sene yayınlanan Get Out filmi ile büyük bir başarı toplamayı başaran Blumhouse Productions ve daha önce HBO’nun ünlü dizisi True Blood dizisinde çalışmış olan Raelle Tucker(senarist) ile Scott Winant(yönetmen) gibi isimler de yer alıyormuş. Ancak “şuanlık” Raelle Tucker ve Scott Winant dizinin sadece ilk iki bölümünde çalışacaklarmış.

Facebook Watch üzerinden yayınlanacak olan dizinin yanı sıra Facebook, 2018’de bir kaç proje daha oluşturabilir. Çünkü Facebook daha öncelerde yaptığı bir açıklamada Facebook Watch’a 1 milyar dolar civarında bir yatırım yapacağını açıklamıştı. Yani dizilerin yanı sıra bir çok filmle de karşılaşmamız gayet olası.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.