Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Spiderman benim ve eminim ki çoğumuzun en sevdiği süper kahramanlardan biri. Yapımcılar için de bu durum aynı şekilde olacak ki üç farklı versiyonu çıktı. Hatta sadece filmleri değil oyunları ve animasyonlarıda en sevilen yapımlardan oldu.

Ben de bugün bu yazıda sizlere Spiderman’in en ilginç 5 halini derledim. Hadi listeye geçelim…

Not: Iron Man’in en ilginç 5 zırhını okumak için şuraya tıklayabilirsiniz

Not: Captain America’nın en ilginç 5 halini okumak için şuraya tıklayabilirsiniz

5-) Tarantula Spiderman

Hemen aşağıda gördüğünüz gibi Spiderman bu sefer karşımıza altı kollu bir tarantula olarak çıkıyor. Oldukça sıradışı ve ilginç bir Spiderman olarak da listeye girmeye hak kazanması eminim sizi şaşırtmamıştır.

4-) Spider Monkey

Marvel hayvanları çok seviyor olmalı ki artık hayvan versiyonunu sunmadığı kahraman kalmadı. Bu versiyon da sevgili Spiderman bir maymun olarak kendini gösteriyor ve maymun olması yaptığı akrobatik hareketleri fazlasıyla destekliyor gibi.

3-) Spider Knıght

Krallığının sadık ve güvenilir şövalyesi Spiderman bu listede üçüncü sırada kendine yer buldu. Adından ve aşağıdaki resimden de anlaşılacağı üzere Spiderman bu sefer bir şövalye olmuş.

2-) Ghost Spider

Spiderman’in öldükten sonra bir büyücü tarafından hayaletinin serbest bırakılmasıyla oluşan bu karakter bir Spiderman için fazlasıyla ürkütücü duruyor.

1-) Spider-Ham

Listenin dördüncü sırasında da olduğu gibi hatta her yaptığım “İlginç” listesinde yer aldığı gibi yine bir hayvan bize göz kırpıyor listenin ilk sıralarında. Bu Spiderman hemen aşağıdan bakıp anlayacağınız gibi bir domuz.

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.