Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Daha önce Captain America, Spiderman ve Ironman karakterlerine yapmış olduğum “En İlginç 5” listesinin bu seferki konusu yeşil devimiz Hulk. Karakteri tanıtmama gerek olmadığını düşündüğümden hemen listeye geçelim.

5) Infernal Hulk
İsminden ve resminden anlaşılacağı üzere oldukça güçlü bir Hulk versiyonu olan bu karakter bir korku filminde şeytani bir rolde oynasa eminim sırıtmaz.

4) Guilt Hulk
Herkes tarafından merakla beklenen İnfinity War filminde Outrider ırkına oldukça benzeyen bu karakter de listeye 4. sıradan giriş yapmayı başardı.

3) Kluh
Hulk isminin harflerinin yerlerinin değiştirilmesi sonucunda meydana gelen bu korkunç yaratık hakkında fazla yorum yapmama gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten resim her şeyi anlatmıyor mu?

2) Xemnu
Çoğu Marvel karakteri gibi Stan Lee ve Jack Kirby ikilisinin oluşturduğu bu karakter bazı bilim kurgu filmlerinde anlatılan “Koca Ayak” karakterine oldukça benziyor.

1) Glop
Yine ilginç bir yaratık ve yine Lee ve Kirby ikilisi. Listenin sonunda karşımıza çıkan bu iğrenç yaratığın ismi ilk olarak Hulk olmasına karşın sonrasında Glop olarak değiştirildi.

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.