Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Merhaba sevgili geekler. Bugün o gün. Süper kötülerimizin kahramanlarımızı en çok tehdit edebileceği yol olan sevgilerinin günü. Hal böyle olunca bizde sevgililer gününü kendi çapımızda kutlayıp yalnız olsun olmasın tüm geeklere hediye verelim dedik. Karşınızda çizgi roman evreninin en çok konuşulan 5 çifti !

5-) Daredevil ve Elektra : Listemize vahşi ikiliyle başlıyoruz. Her ne kadar kavga ve ölüm aralarına girmiş olsa da ikilimiz hep harikaydı. Başlarda normal giden ilişkideki kahraman sayısı artıncada Daredevil ve Elektra tam bir dinamik ikili oldu.

4-) Pepper ve Tony : Birbirini en çok tamamlayan çift diyerek başlamak istiyorum. Aslında daha çok Pepper Tony’i tamamlıyor. Sonuçta özellikle MCU’da Tony’e büyük bir etkisi oluyor ve yaramaz dehamızın biraz uslanmasını sağlıyor.

3-) Marry Jane ve Peter Parker : Her ne kadar Gwen & Peter cı olsamda bu aşkın hakkını vermek lazım. Peter’ın en büyük aşkı komşusu ve hayallerinin kızı bir ara dünya evine giren çift dillere destan. Merak etmeyin Bu Marry Jane ilk üçlemedeki değil.


2-) Joker ve Harley Quinn : Ve geldik DELİ aşıklara. Merak etmeyin birbirlerine deli gibi aşıklar demeyeceğim. Her neyse bu ikiliyi bazen birbirinden nefret ederken bazen birbirlerine sırıl sıklam aşıkken gördük. Anlayacağınız çalkantılı bir ilişkileri var. Benden söylemesi aşklarının birde meyvesi var .

1-) Batman ve Cat Woman : İşte geldik başı çeken ikiliye. Başta Daredevil ve Elektra hikayesine vahşi dediğimiz için özür dileriz. Çünkü bunu Bruce ve Celina ikilisi hak ediyor. Kurallarına karlı çıkılsada aikındam vazgeçemeyen bir Batman ve Batman’nın tarzından tamamen ayrı bir Cat Woman. Her şeye rağmen bu ikiliyide seviyoruz. Yalnız sözğm meclisten dışarı Bruce beyinde biraz sadık kalması gerektiğini düşünüyoruz.

Evet benim listem böyleydi. Umarım eğlenmişsinizdir. Sizin listenize uyuşmadıysa yazıklarım affedin. Esenlikler dileriz.

Yazar Hakkında

Gündüzleri sınav maduru. Geceleri Cosplyer ama 7/24 Geek olan Slytherin öğrencisi. Geek aleminin melez çocuğu. Namı değer Mr.Jokero.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.