Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Evet, şuan “Elektra Daredevil’da ölmedi mi?” diye bağırıyorsunuz hissediyorum, ama yazıdan anlayacağınız üzere Elektra bu konuda çizgi romana sadık kalıyor ve tabiki de diriliyor. Ama durumu kesin değil.

Elodie Yung yaptığı röportajda olayların falan çizgi romana sadık olduğunu ve karakterin yepyeni bir hava ve durumda geri geleceğini söyledi.

Işte bu yüzden bizde bu söylevden yola çıkarak muhtemel iki kostüm modelini incelemiş olacağız. Biri güncel kostüm hali olarak daha yakın, diğeri de hikaye ve kostüm olarak:

 

-Hikaye ve Kostüm-Devlet Düşmanı-

Aslen bir Wolverine hikayesi olsa da burada Elektra’nın rolü oldukça büyüktü ve dizi için de işlenebilecek bir konu.

Ilk başlarda Wolverine’in beyni yıkandı ve Nick Fury yardım için Elektra’yı çağırdı, ama işler düzeldiğinde Elektra yakalanmış ve beyni yıkanmıştı, en azından öyle görünüyordu.

Wolverine geldiğinde aslında beyninin normal olduğunu ve gizlice beklediğini söyleyen Elektra,Wolverine’in de yardımıyla günü kurtarmıştı. Bir de dizide olabileceklere bakalım:

Dizideki olaylar bu kadar karmaşık olmaz tabikide, Elektra diriltilmiş ve Hand’in elindedir. Ekibimiz onu gördüğünde Daredevil başa olmak üzere Stick ile de beraber onu düzeltmek isterler, ancak sezon finaline doğru Elektra yardımla eski haline döner, veya zaten normal haldedir, ve o da savaşta yerini alır.

 

-Modern Kostümü-

Bu hali sadece güncel kostümü olarak benziyor, hikaye olarak alakasiz olsa da merak edenler için anlatalım:

Elektra güncel serisinde, süikastçi yaşamını ve New York’taki hayatını Vegas’a gitmek için terketmiştir. Ama Vegas’a gittiğinde orda da bir Kingpin olduğunu farkeder, Arcade adındaki tehlikeli bir uzman. Ve gözleri Elektra’nın üzerindedir.

Defenders’tan umutluyum, zaten Elektra’yı da fazlasıyla severim.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.