Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

İlk filmi ile bizleri zevkden zevke sokmayı başaran Deadpool’un devam filminin yayınlanmasına bir haftadan az bir zaman kalmıiken filme ait ilk yorumlar yavaş yavaş gelmeye başlıyor! Yorumların büyük bir kısmı pozitif görünüyor. Hem de ilk filminden daha da pozitif!

Deadpool 2’yi ilkinden daha çok beğendim. Daha zekice, daha eğlenceli ve daha fazla Rick Baker(filmdeki bir karakter).

-Rachel Simon

 

İlk Deadpool’u kesinlikle sevmedim. Fakat adamım, Deadpool 2 bana hile yaptı. Olması gerektiğinde komik, olması gerektiğinde şaşırtıcı derecede dokunaklı ve sonsuza kadar en iyi X-Men filmi.

-Brian Truitt

 

Oh dostum, Deadpool 2 gerçekten çok eğlenceliydi. İlk filmin neşesine ve öz farkındalığına sahipti. Ayrıca oldukça sarsıcı ve garip bir şekilde tatlıydı. Kendimce iyi bir şekilde eğlendim.

-Sammy Paul

 

Şimdi filmi ikinci kez izledim ve kesinlikle sevdim!

@Jack_septic_eye

 

Deadpool 2 çok zekiceydi lan!

@jackhoward

Deadpool 2, Infinity War’dan bile daha iyiydi!

@alex_abads

 

Bildirmekten mutluyum ki Deadpool 2, çok eğlenceliydi ve bana filmin başından sonuna kadar kahkaha attırdı. Jenerikten sonraki şeyler harikaydı! Filme eklenen her kişi müthiş bir seçim.

@colliderfrosty

 

Deadpool’2 deki jenerik sahnesi, herhangi bir süper kahraman filminde yapılmış en iyi sahneydi. Bunun hakkında çok ciddiyim.

@jasonguerrasio

 

Deadpool 2’yi ilkinden çok daha fazla sevdim(büyük bir fanı olmama ramen ). Başlamak için yavaş ancak X-Force ve Cable ile alakalı herşey şaşırtıcı bir biçimde iyi iş yaptı.

@mattsinger

 

Tüm bu yorumlardan anlayacağınız birçok kişinin filmin inanılmaz olduğunu düşündüğüdür. Çoğu kişi(neredeyse herkes) filmin ilkinden çok daha iyi olduğunu belirtmiş. Ne diyebiliriz, izleyip öğreneceğiz.. 😉

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.