Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Deadpool 2 sonunda beklenilen videolardan birini verdi ve gayet de ilginçti. Bize hem aksiyon, hem hikaye detayı, hem de komedi ile karışık yeni içerikleri verdi. Işte bu yazıda sizinle bu detaylar tek tek bakacağız.

 

Cable için bir hikaye olacağa benziyor, eğer iyi işlenirse film için mükemmel bir ton değişikliği olabilir. Cable hikayesi ciddi olurken Deadpool kısımlarında doya doya eğlenebiliriz.

 

Kötü gelişen olayların ardından gelen kötü geleceği baya göreceğiz anlaşılan. Devriyeler, bir üsse giriş gibi şeyler. Belki bir zaman makinesine doğru gidiyordur.

 

Domino için her ne kadar büyük kesim ön yargılı olsa da bu videoda kısa olmasına rağmen güzel olmuş diyebilirim. Bence en azından siz beğenmek zorunda değilsiniz.

 

Dopinder’ın geri döndüğünü görmek güzel. Bu sefer baya aksiyona girecek gibi görünüyor. Acaba ilk filmde olan şu sevgili muhabbetinin devamında ne olduğunu görebilirmiyiz ki?

 

Ilk filmde bile fazlasıyla karizmatikti ve izleyiciye kendini beğendirmişti. Bu sefer kendini aşık etmeye geliyor. Hem güzel hem güçlü. Şu ergenlik esprilerinin üzerine biraz daha fazlasını katarsa filmin en iyi yönleri arasına bile girecektir.

Bu ekibi X-Force olarak çağırmak istemiyorum ama o yönde yapılan bir atılım olabilir. Bi nevi çakma X-Force o yüzden üstüne fazla konuşmayacağım.

 

En iyiyi en sona saklamak lazım. Geçen sefen taştaşlardan yakalanan Colossus, bu sefer de arka tarafı Deadpool’a kaptırmış. En azından bu sefer X-Malikanesine giriyor. Ayrıca geçen filmdeki “acaba evdeki diğer xmen’ler nerede” esprileri bu sefer nasıl olacak mı veya olacak mı merak konusu.

 

Herkese iyi okumalar. Ayrıca en kısa zamanda bir de fragmandaki tüm göndermeler ve küçük easter-egg’ler yazısı gelecek, takipte kalın.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.