Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

DC’nin Flashpoint’i son yıllarda hayranlarının favori konusu haline gelmiştir ve bu hayranlar The Flash’ın bu sezonu için oldukça heyecanlı.

The Flash, kapasitenin limitlerini aşmayı düşünüyor. Bazıları da bu hikayenin DCEU’nun büyük ekranlarında da görülmesini istiyor. Ve bu hayran yapımı posterde Mike’ın neye benzediği üzerine bir öngörü olarak karşımıza çıkıyor.

Reddit üyesi Rekdlt159 tarafından sunulan resimde WonderWoman, The Flash, Cyborg ve Aquaman’ı yanan bir şimşek üzerinde arkaplanda olarak gösterildi. Başlıca ilgili iki karakter olan Jeffrey Dean Korgan Batman ve Lauren Cohan şakacı oldu.

İki aktör Batman V Superman’de geçmişe dönüş sahnesindeki Bruce Wayne’nin ebeveynleri canlandırdı. Adalet Şafağı eğer Flashpoint evreninde olursa DCEU onları dahil etmesi gerekir. Korgan Thomas Sahne o günden beri aklımıza gelmiştir ve o rol yaparken olağanüstü olacağını itiraf etmeliyim. Joker olarak Çoban ilginç dokunuşları sergilemiş ve Cohan kesinlikle ekranlarda eşsiz birşeyler yaratma yeteneğine sahiptir.

Adalet Liginde, insanlığa dondugu inancıyla beslenen ve Süperman’ın fedakârca eyleminden esinlenen Bruce Wayne yeni bulduğu Diana Prensesinin daha da büyük bir düşmanla yüzleşmesine yardım ediyor ve Wonder Woman bu yeni uyanmış tehdide karşı durmak için metahumandan oluşan bir grup kurmaya çalışıyor. Ancak bu benzeri görülmemiş kahraman takımı – Batman, Wonder Woman, Cyborg, The Flash, Aquaman – gezegeni büyük felaketten kurtarmak için geç kalmis olabilir. Chris Terrio’nun senaristliğinde ve Zack Snyder’ın yönetmenliğin de olan Adalet Ligin efsane kadrosu; Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Süperman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg), Ciarán Hinds (Stepptenwolf), Amy Adams (Lois Lane), Diana Lane (Martha Kent), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K.Simmons (Commisioner Gordon), Amber Heard (Mera), Kiersa Lemons (Iris West) ve Jesse Eisenberg (Lex Luthor).

 

Yazar Hakkında

Yönetici

Geekhane'nin nâm-ı değer kurucusu.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.