Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

X-Men Dark Phoenix’e ilk bakışımız Phoenix’in hikayesi konusunda çok fazla soruyu harekete geçirdi, ayrıca Jessica Chastain’ın oluşu… ama çok belirgin fotoğraflar da vardı, en belirgini ise muhtemel bir X-Man’in ölümünü ön gösteriyordu.

Fotoğrafta Charles Xavier ve ekip üyelerinden bazılarını bir cenazede görüyoruz. Nightcrawler ve Storm çok bariz olmakla birlikte tam olarak anlaşılmayan biri var ki o da Cyclops veya Beast’in insan formu olabilir.

Bu da ölebilecekler kadrosunu Quicksilver, Cyclops veya Beast (hangisi fotoğrafta değilse), Magneto veya Mystique’e indirgiyor.

Tabiki bu hamlelerin en büyükleri Magneto veya Mystique’i öldürmek olur. Magneto’nun duygusal ve güclü yapısı herkese kendini bağladı, ayrıca son yapında Mystique ana karakter gibi olduğundan fazlasıyla önemliydi.

Anlatılanlar arasında ayrıca filmin çok daha karanlık bir tonda olduğu da var. Bu konu daha önce X-Men: Last Stand’de de işlendi ancak başarısı tartışılır. Bekleyip göreceğiz.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.