Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Uzun süredir Marvel evreninde Thor’u canlandıran Chris Hemsworth, Anthony ve Joe Russo’nun yönettiği, 2019 yılında çıkması beklenen dördüncü Avengers filminin çekimlerinin bitmesi üzerine bir takım açıklamalarda bulunmaya karar verdi.

Chris Hemsworth, geçtiğimiz günlerde IGN’ye yaptığı açıklamasında uzun bir zamandan sonra sözleşmesinin bittiğinden ve yeni bir sözleşmeye hazır olduğundan bahsetmiş.

Ben, yalnızca iki gün önce Avengers 4 çekimlerimi bitirdim ve bununla beraber sözleşmemi de. Yani önceden varolan sözleşmelerim bitmiş oldu. Vay canına, öyle işte..

Bunun yanı sıra Hemsworth, rolden sıkıldığından ve bu rol ile kendini kısıtladığından da bahsetmiş.

2 ya da 3 film önce ben “Tamam sadece bir kaç tane daha” dermiş gibiydim. Olayın tadını çıkarıyordum ancak bunun gibiydim… Kendimi biraz kısıtlanmış hissediyordum. Açıkçası son iki Avengers filminden sonra ve Taika(Ragnarok’un yönetmeni) ile Ragnarok’da yaşadığım deneyimler sonucunda kendimi yeniden bulmuş gibi hissettim. Bu yüzden ki kendimi her zamankinden daha çok yenilenmiş ve heyacan dolu hissettim. Eğer tüm bunları tekrar yapmak gibi bir şansım olsaydı, seve seve tekrar yapardım.

Son bir kaç cümlesinde ben de ona katılmadan edemiyorum. Önceki filmlerin aksine Thor’un karakteristik özellikleri büyük bir ölçüde değişti. Thor’un önceki filmleri genel olarak MCU’nun aksine çok daha ciddi geçiyordu ancak Thor’un geçtiği son film olan Ragnarok’da da gördüğümüz üzere mizah dozu bir hayli yüksekti. Hatta kimilerince “şebeklik” olarak nitelendirildiğini de çoğu kez görmüşsünüzdür. Sonucu iyi mi yoksa kötümü olacak bilemiyoruz ancak bir şeylerin değiştiği kesin gibi görünüyor..

 

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.