Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

İlk yayınlandığı tarihten itibaren dünyanın en ünlü silahlı çatışma oyun serilerinden birisi olan Call of Duty serisini konu alan büyük bütçeli bir aksiyon filmi gelecekmiş!

Geçtiğimiz yıllarda Call of Duty serisinin yaratıcı şirketi Activision-Blizzard(Aslında seriyi sadece Activision şirketi yapıyor ancak bir takım satın alımlar sonucu iki şirket birleşti.), ünlü film şirketlerinin oyunları filmlere uyarlama konusundaki beceriksizliğini farketmiş olmuşlar ki “Activision-Blizzard Studios” ismi ile kendi film stüdyolarını kurmuşlardı. Hatta bu filmin haberi de o zaman gelmişti. Söz konusu Call of Duty filminin yanı sıra 2016’da Skylanders Acedemy adında animasyon bir diziyi de görücüye çıkartmışlardı.

Bunların yanı sıra filmin yönetmeni de açıklandı. Kendisi şu anda etrafta fragmanları dört dönen Sicario Soldado filminin üzerinde de çalışan İtalyan yönetmen Stefano Sollima’ymış. Ayrıca Sollima, daha önce İtalyan mafyasınının devlet ile olan ilişkisini anlatan ve sağlam bir sistem eleştirisi yapmayı başaran Suburra filminde de çalışmış. Gene Sicario’da sağlam sistem eleştirisi yapan filmlerden birisi. İkinci filminin de bundan şaşacağını düşünmüyorum. Bu arada sistem eleştirisi kısmına iyice dikkatinizi çekmek istiyorum çünkü söz konusu Call of Duty filmi saf aksiyondan oluşan boş bir Hollywood filmi olmamalı. Çünkü savaş filmlerini güçlü yapan şeyler “savaş”a meydan okuması olur.

Çıkış Tarihi ve konusu henüz tam olarak belli olmayan film çok yüksek bir ihtimalle yakın bir zamanda bizlerle beraber olmayacak. 2020 yılına kadar yayınlanması dâhi çok düşük bir ihtimal desek yeridir.

Yazar Hakkında

Yaklaşık 4 senedir sinema, dizi, oyun, teknoloji ve çizgi roman alanları ile uğraşan esaslı bir geek.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.