Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Zaman yolcusu olan mutant dostumuz Cable, büyük ekrana çıkışını Deadpool 2 ile yapacak. Ancak verilen bilgiye bu çıkış büyük X-Men filmleri evrenini de etkileyecek.

X-Men: Days Of Future Past‘de de görüldüğü üzere zaman yolculuğu neredeyse herşeyi kökünden değiştirdi. X-Men filmlerinin yapımcısı olan Hutch Parker yakın zaman da oturdu ve Screen-Rant ile uzun uzadıya Cable’ı evrene tanıtmanın yaratıcılığı ne kadar artırabileceğinden bahsetti:

“Bildiginiz üzere, sizin sorunuza göre biraz üstü kapalı şekilde de olsa, bize tamamen yeni serilersen oluşan kapılar açıyor (Cable’ın gelişi). Ve onu bu karışıma eklemek konusunda heyecan verici olan şey sadece karakterin kattıği şeyler değil, ayrıca Josh Brolin’in oyunculuk anlamında katacağı şeyler de olacaktır.  

“Ayrıca karakteri evrene dahil etmek bizim çalışma ve fikir alanımızı genişletecektir ve bize rahat düşüme ortamı verecek/artıracaktır. Tabiki bunlar da sonuç olarak yeni elementler, karakterler ve olaylar ekleyerek seeiyi daha canlı tutmamızı sağlayacaktır.

Ayrıca bende dahil çoğu fan Cable’ın Zazie Bettz tarafından oynanacak Domino ve Ryan Reynolds’ın Deadpool’u ile aralarında yaşanacak durumları merak etmeden duramıyordur. Ayrıca genel bakarsak, Fox’un elinde bu kadar etkili bir karakter olması hem iyi hem de korkutucu: Mazallah evreni yenide sıfırlamak için kullanırlae falan bu gücü. Ama onun dışında şuan tek yapabileceğimiz şuan Deadpool 2’yi beklemek.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.