Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Dört sanki biraz az mı? Evet öyle. Malumunuz yaz geldi ve bizde tüm diğer geekler gibi tatilimizi masa başında geçiriyoruz. Bu nedenle vaktim de olduğu için size her hafta 3-4 belgesel sunacağım. Bilgi çöplüğü oluşturmadan kısa tanıtımlarla sunacağım bu belgeselleri bir hafta içinde çok rahat bitirebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki hafta ter temiz yeni belgeseller izleyebilecekisniz. İlk hafta tabikide Geek belgeselleri sunuyorum size. Sonradan neler çıkacak bende bilmiyorum. Sözü çok uzatmadan buyrun efendim gönlünüzce izleyin. Haftaya da sorarım ona göre ha.

The Dungeon Masters (2007)

Bu belgeselde birbirinden faklı 3 DM’yi göreceksiniz. Onların hayatı ve oynun insan hayatını nasıl şekillendirdiğini anlayacaksınız. Aynı zamanda hiç bilmeseniz dahi D&D ve RPG dünyasını keşfetmenizi sağlayacak detaylar bulacaksınız. Dandık bir DM olarak hayretle izledim.

Indie Game: The Movie (2012)

Bu film inde oyun yapımcılarından ikisini anlatıyor. Hepimizin hayalidir bağımsız bir oyun geliştirip kısa sürede köşeyi dönmek. İşte kazın ayağı da öyle değil. Çok daha duygusal ve derin bir hikaye ile işleniyor ‘inde oyun sektörü’

The American Nightmare (2000)

60ların ve 70lerin patlayan korku filmi furyasını yönetmenlerin gözünden anlatan çok zevkli bir belgesel. İşin kamera arkasını bilince emin olun filmler daha keyifli hale geliyor.

Doomed (2015)

Aklınız karşmasın oyun olan Doom ile ilgili değil bu belgesel. Bu Doom Marvel’ın ilk süperkahraman ailesi olan Fantastic 4’un baş kötüsü Dr. Doom’un Doom’u. Sadece başarısız bir film hakkında değil. Gerçekten de kötü yapılmış bir film hakkında bir belgesel izleyeceksiniz. Başarısızlık hikayeleri başarı hikayelerinden daha çok şey öğretir insana bunu da unutmayalım.

Şimdilik bu kadar. Dediğim gibi size sayfalarca film önermek yerine böyle küçük kapsüller atacağım. umarım hepimiz için böylesi daha iyi olur.

Yazar Hakkında

2 kere gittim 3 kere geldim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.