Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Solo Black Widow filmi için çalışmalar hız kazanıyor, şimdiden vizyona giriş tarihi bile hazır bulunmakta.

En son yapılan röportajlara göre Disney Scarlet Johansson‘ın meşhur rolünü tekrardan canlandıran solo bir Black Widow filmi yapıyor. Kayda değer bir ödemenin yanı sıra, röportajlar Johansson‘ın proje kapsamında karakterin dönüşü için imzayı attığını ve filmin 2020’de sinemalarda olacağını gösteriyor.

Açıkçası bu daha gelişmenin başlangıcı, ancak 2020 o kadar da uzak değil ve bu durum Marvel’ın bu projeyi hızla ilerleteceğini gösteriyor.

Hayranlar uzun zamandır bir Black Widow filmi istiyordu, ama anca geçtiğimiz günlerde Marvel bu filmi yapmaya niyetli göründü. Johansson‘ın Black Widow’u başlangıcını Iron Man 2 filminde ve sonradan Avengers, Captain America: Winter Soldier, Avengers: Age of Ultron ve Captain America: Civil War filmlerinde olmak üzere bir dizi Marvel projesinde yer aldı. 

Johansson, rolü bir kez daha önümüzdeki Avengers: Infinity War ve Avengers 4 filmlerinde canlandıracak, ve eğer röportajlar doğruysa Romanoff Marvel Stüdyoları filmlerinin 4. evresinde önemli rol oynayacak gibi görünüyor.

Solo filme dönecek olursak, daha önceleri TIMER, Mr. Stache, Nasty Women ve The Shower‘ın senaryolarını yazan Jac Schaeffer filmin senarist koltuğunda oturuyor.  Şu an için filme bir yönetmen seçilmedi, ama eğer 2020 tarihi sabit kalacaksa hayranlar er ya da geç bir şeyler öğrenir.

Johansson yakın zamanda 4 Mayıs’ta çıkacak olan Avengers: Infinity War filminde rolü tekrardan canlandıracak.

Infinity War gelmeden Black Widow’un önceki marifetlerine bir göz atalım bakalım.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.