Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Marvel Stüdyoları’nın önümüzdeki hafta çıkacak filmi Black Panther’da panterimiz T’Challa’nın birden fazla düşmanla karşılaşacağını biliyoruz, hatta belki beklenmedik ittifaklar bile olabilir. Fakat aslında  yönetmen Ryan Coogler’ın aklında başka bir kötü adam varmış. Ne yazık ki Marvel Stüdyoları bu karakterin haklarına henüz sahip değil. Yahoo! Movies’e gelecek projeler hakkında konuşan Coogler aslında film için Spider-Man’in düşmanlarından olan Avcı Kraven’ı istediğini söyledi.

”Bir Marvel hayranı olarak bütün karakterleri almak istiyorsunuz. Sonra sözleşme ile alakalı sorunların olduğunu fark ediyorsunuz. Sonuç olarak bu karaktere sahip değilsiniz. Çizgi romanlarda Christopher Priest tarafından yapılan, Black Panther’in Kraven The Hunter ile savaştığı büyük bir sahne vardı.”

Spider-Man şu anda Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası, ama kötü adamlarının hakları hala stüdyo dışında kalıyor.

”Neredeyse her tekrarda Kraven The Hunter’i seviyordum. Bir ara ‘Kraven’ı alabilir miyim?’ diye sordum onlarsa ‘Hayır, Kraven sende değil’ diye cevapladılar. Ama filmde çalışıp çalışmaz mıydı bilmiyorum, bu daha ilk günlerimizdeydi.”

Eğer ilerleyen zamanlarda Marvel bu karakterin haklarını alırsa, Black Panther serisinde T’Challa’yı Kraven The Hunter ile savaşırken görmek ister miydiniz?

Black Panther önümüzdeki Cuma sinema salonlarındaki yerini alacak . Fırsatınız olursa gitmenizi öneririm.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.