Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Black Panther filmi önümüzdeki hafta büyük bir açılış yaptığında senarist Joe Robert Cole’un elinde büyük bir başarı olmuş olacak, ancak senarist aslında stüdyo tarafından başka bir MCU projesi için işe alındığını söyledi: War Machine.

(Hoop, orada durun bakalım)

Complex dergisine konuşan Cole Marvel Stüdyoları’nın yazar programına katılması için nasıl davet edildiğini açıkladı.

”O toplantıda, aynı zamanda bir War Machine filmi düşündüklerini söylediler. Bir konu ortaya attım ve senaryoyu yazma işini kaptım ama onlar Iron Man 3’ün ne olacağına problemine dayanarak War Machine filmini artık yapmayacaklarına karar verdiler. Bunun yerine yazar programına katılmak ile ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordular.”

Hayranlar, karakterin Iron Man filmindeki ilk görünüşünden beri bir War Machine filmi konusunda ısrarcı. Cole ,filmin çekilmesi durumunda, konusunun nasıl olacağı konusunda bir ayrıntı vermedi, ama eğer Marvel onu kendi yazar programlarına katılması için davet ettiyse etkilenmiş olmalılar. Black Panther şu sıralar eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alıyor, ama bunu Cole’un War Machine projesini göremeyeceğiz olarak yorumlarsak biraz kötü oldu diyebiliriz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel bir War Machine filmi yapmalı mı? Yaparsa güzel olur mu?

Ryan Coogler tarafından yönetilen, başrollerinde Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira ve Martin Freeman’ın olduğu Black Panther filmi 16 Şubat’ta yani önümüzdeki Cuma sinemalardaki yerini alacak. Vaktiniz olursa gidin izleyin derim.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.