Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Black Panther daha çıkmadan bile gişelerde büyük başarı göstereceğini belli etmişti. Öyle de oldu.

Birkaç rekor ve yüksek rakamlardan sonra tabiki klasik olayımızı yapıp çıktığı haftanın rakamlarına şöyle bir bakalım dedik.

Amerika içinde yaptığı 192 milyon, ve diğer ülkelerde yaptığı 169 milyon ile sadece giriş haftasından bile 361 milyon hasılat elde eden Black Panther tabiki bu kadar gaza getirmeye rağmen şaşırtmadı değil.

Ayrıca rekorları da az değil. Şuana kadar hem Kış mevsiminde çıkan, hem de özellikle Şubat ayında çıkanlarda açılış olarak 1.liğe yükseldi. Ve rekorun ondan önceki sahibi Deadpool filmini 2.sıraya attı.

Ayrıca açılış konusunda Marvel’ın en iyilerinden biri oldu diyebiliriz. Hatta en iyi solo filmi. MCU filmleri içinde açılış konusunda 4.film oldu, ama ilk 3 sıra Avengers, Avengers Age Of Ultron ve Civil War’a ait. Yani her şeyi tek başına yapan tek filmi.

Yani anlayacağınız bir solo film olarak Marvel’ın en iyi açılışını yaptı. Ama doğal olarak onlarca kahraman barındıran filmlerle kapışamadı. Tabiki küçuk görmüyoruz. Zaten film de hakettiğini fazlasıyla belli ediyor.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.