Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Black Panther’ın büyük galası yapıldı. Galaya popüler kültürden siyahi şarkıcılar, oyuncular ve genel kesmin özellikle katılması bi yana, film baya da rağbet gördü.

Ve sonunda filmden ilk yorumları alabildik. Hadi ilk yorumlara bir göz atalım:

“Black Panther için çok fazla aşk. Wakanda’nın keşfi çok olağanüstü, Erik Killmonger ise sorgusuz bir şekilde Marvel’ın en iyi villianlarından, hem eğlence hem de dramayı yürütebiliyor. Tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.”

 

“Black Panther olağanüstü – MCU’nun James Bond’u, süper kahraman filmlerinde böyle bir şey görmediniz – film cesur, güzel ve içten, ama burada bir derinlik ve ruhanilik var ki hiç bir Marvel filminde bu yok. Film %100 Afrikalı ve harika.”

 

“Dürüst olmak gerekirse Marvel çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Black Panther uzun zamandır gördüğüm en ateşli film. Bu film bir süperkahraman kavgasından çok bu büyük dünyada yerini bulmaya çalışan bir adamın hikayesi. Inanılabilir karakterler ve harika aksiyonlar var.”

 

“Black Panther harikanın ötesinde. Ryan Coogler’ın bu yapımını kelimelere sığdıramıyorum. Dünya, hikaye, güzel ve vahşi ve ‘hasss…’ anlarıyla dolu. Performanslarda Chadwick, Danai, Lupita, Letitia, Angela ve hasss Micheal B Jordan!!”

 

“Marvel Black Panther ile yapacağını tekrar yaptı. Hikaye ve yapımından çok etkilendim. Micheal B Jordon harikaydı ve Loki’den beri en iyisi. Ayrıcs Danai Gurira da çok sıkıydı ve onun her saniyesini beğendim. Ciddi para kazanacak.”

 

“Black Panther dalga geçmiyor. Uzun zamandır gelen en politik Marvel kısmı, bir noktada bunun bir Marvel filmi olduğunu kendime hatırlatmak zorunda kaldım. Black Panther üzerine çok laf edilecek bir film.”

“Ve Micheal B Jordan… lanet olsun”

 

“Black Panther harika, sıkı ve amaç dolu. Sunum ve kimlik sorunları, ayrıca bu şeylerin reddedilmesinin insanlar üzerine etkisi hakkında bir süperkahraman filmi. Gerçek bir konu hakkındaki en iyi Marvel filmi; Micheal B Jordan’ın Killmonger’ı ve delirtti ve o gerçekten bir VILLIAN”

 

“Black Panther basitçe harika. Fazlasıyla cesur ve heyecanlı olduğu kadar dokunaklı. Çılgın yaratıcı aksiyonu ve akılda kalıcı karakrerleri var. Kolayca, en iyi 5 Marvel filminden biri.”

 

Yorumları görüyorsunuz. Şu yorumların %1’i bile bize harika bir film vermeye yeter de artar. Şimdi sıra beklemeye geldi.

Yazar Hakkında

Artık anlatmaya gerek yoktur herhalde. Elflerin korkulu rüyasıyım. Isengard sonuna kadar bizimle. . Instagram: @BayKozmik

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.