Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Black Panther filmi önümüzdeki hafta vizyonda olacak. İlk kez Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi ile karşımıza çıkan bu karakter hayranların birçoğu tarafından sevildi. Black Panther’in ilk solo filmi olacak olan bu film, Infinity War öncesi son Marvel filmi olması itibariyle bir hayli önemli. Peki biz bu filmden ne bekliyoruz?

Wakanda: Şuana kadar izlediğimiz trailer, tv spot ve diğer ufak tanıtım filmleri bize gösteriyor ki Wakanda gerçekten ilginç bir konsept. Kendine has kültürü ve son derece gelişmiş bir teknolojiye sahip bu krallık, filmin içinde doğru bir şekilde işlenirse izlemek son derece keyifli olacak gibi gözüküyor.

Ruh Taşı: Yukarıda da bahsettiğim gibi Black Panther Infinity War’dan önceki son film. Bize 6 sonsuzluk taşından 5 tanesini gösteren Marvel tahminimizce tek eksiğimiz olan ruh taşını bu filmde gösterecek. Fragmanlarda T’challa’yı eski Black Panther’ler ile konuşurken görmüştük. Bunu çok büyük olasılıkla ruh taşı sayesinde yapıyor. Bu da bize Infinity War’da neden Thanos’un Wakanda’ya saldırdığını açıklıyor.

Müzikler: Filmin müzikleri fragmanlardan da anlaşıldığı üzere çok başarılı ve konsepte tam uyum sağlamış gibi gözüküyor. Bu müzikler için son yılların gözde isimlerinden Kendrick Lamar ve birçok ünlü isim ile çalışıldı. Çoğu filmde müziklerin geri planda ve önemsiz kalmasına karşın bu filmin müzikleri ile yerimizde duramayacağımızı tahmin ediyoruz.

Yazar Hakkında

Küçüklüğünden beri oyun ve filmlerle büyümüş birisi. Sinemasever. Yazmak en büyük hobilerinden bir tanesi. @doukancelikel

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.