Not Found

The requested URL /easd was not found on this server.

Ana Sayfa

Batman hakkında Jake Gyllenhaal‘ın Ben Affleck‘in yerine geçebileceği doğrultusunda yeni söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Ben Affleck‘in Batman olarak devam eden ‘Tamam mı devam mı?’ sorunu hepimiz kafa yoracağı bir söylentiyle bugün yeni bir boyuta geçmiş bulunmakta.

Henüz doğrulanmış değil, fakat Revenge of the Fans sitesi Ben Affleck‘in yavaş yavaş DC’nin sinematik evreninden çıkış yolunda olduğunu ve eğer çıkarsa Jake Gyllenhaal‘ın onun yerine geçebileceğini belirtti.

(Yani, fena da olmaz aslında ama bi Affleck değil)

Tüm bunlar, Matt Reeves‘in The Batman filminin DC Film Evreninin sürekliliğinde olmayacağına ve Affleck‘in Suicide Squad 2 ve / veya Flashpoint filmi için pelerin ve maskeyi takabileceğine dair söylentilerin ardından geldi.

Robles‘ın Marvel filmlerindeki gibi ipucu vermeden Batman’ın DC Film evreninin bir parçası olacağını belirtip ortamı sakinleştirmeye çalıştıktan sonra, durum Warner Bros.’un resmi olarak Affleck ile işinin bittiği sonucuna varıyor.

Gyllenhaal büyük ihtimalle Batman olacak. Affleck henüz çıkmadı. Olay şu, hala sözleşmesi var. Ama stüdyo bu konuda pek memnun değil. Eğer Ben çıkarsa, Jake girecek. Garip bir bağlantı söz konusu. Adamlar birbirlerinin kaderini kontrol ettiklerini biliyorlar.’

Tabi ki, bunların hepsi söylenti olabilir, ama Splash Report’un Justice League prodüksiyonu ve Joss Whedon yönetimindeki kapsamlı yeniden çekimleri hakkındaki önceki gözlemleri göz önüne alındığında, dikkat çekici.

Justice League’in Blu-Ray versiyonu 30 Ocak’ta çıkacak.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.